З Днем Святого Миколая та З Днем Збройних сил України!

Сьогодні в Україні відзначають свято – День Святого Миколая. Це особливе свято для всіх, незалежно від віку, адже Миколай – це символ добра, милосердя та справедливості.

За традицією, перед святом діти пишуть Святому Миколаю листи, в яких розповідають про свої мрії та побажання. І цього року, у час війни, більшість дітей, напевно, просять лише одного – миру.

Миколай Чудотворець – це уособлення доброти та милосердя. Він завжди допомагає тим, хто цього потребує. Тому віримо, що він обов’язково почує молитви українських дітей і принесе їм довгоочікуваний мир.

У День Святого Миколая не забуваємо і про тих, хто щодня робить неможливе, щоб наші діти були в безпеці. Вони – справжні чарівники, які дарують нам мир і надію, та герої, які творять дива. Наші захисники і захисниці мають неймовірні мужність, силу волі та любов до України. Вони готові віддати все, щоб захистити свою країну і свій народ.

Ми дякуємо Збройним Силам України за все, що вони роблять. Ми дякуємо їм за наш захист та спокій. Ми дякуємо їм за надію та за нашу державу.

Ми віримо, що завдяки хоробрості та незламності наших воїнів Україна переможе.

Слава Україні! Героям Слава!