10Тра
Сьогодні День народження Нефроцентру у Лемешах!
![Новини 10.05.24.jpg](/media/images/Novini_10.05.24.2e16d0ba.fill-1600x906.jpg)
Центр в Лемешах залишається унікальним – єдиний в Україні діаліз в сільській місцевості. Всі пацієнти мають отримувати доступ до якісного діалізу, і саме тому ми розвиваємо цей напрям. Впевнені, що саме за таким форматом майбутнє гемодіалізу в Україні.
Дякуємо пацієнтам за довіру, а колективу за вірність обов’язку, професіоналізм, щоденну готовність прийти на допомогу. Бажаємо успіхів у служінні своїй справі, міцного здоров’я, щастя і мирного неба!
Вітаємо!