Про Нас

Мережа діалізних клінік “Нефроцентр” вже є лідером на українському ринку діалізу. Весь спектр послуг наші пацієнти отримують безкоштовно – Нефроцентр здійснює свою діяльність в рамках Програми медичних гарантій.

Нефроцентр надає медичні послуги в Києві, Запоріжжі, Одесі, Львові, Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Сарнах, Городку (Хмельницької обл.) та Лемешах (Чернігівської обл.). В планах Нефроцентру розширення мережі діалізної мережі та створення комфортних умов для пацієнтів по всій Україні. Завдяки програмі медичних гарантій та співпраці з провідними виробниками діалізного обладнання Нефроцентр має можливість та бажання розвивати даний напрям в нашій державі – пацієнт заслуговує на якісне, своєчасне та комфортне лікування!

Основи нашої діяльності

Професійний персонал

В наших центрах працюють провідні фахівці та спеціалісти - кваліфіковані медсестри, сертифіковані інженери, лікарі з багаторічним досвідом роботи в діалізі та нефрологіі, професори та кандидати наук, лікарі-анестезіологи, хірурги, фахівці з УЗД. В нашому штаті вже близько 100 медичних працівників, і ми продовжуємо пошук професіоналів своєї справи.

Надійні партнери

Нефроцентр співпрацює з лідерами світового ринку діалізу - Fresenius Medical Care та BBraun.

Fresenius Medical Care є провідним світовим лідером у створенні продуктів і наданні діалізних послуг. Компанія з 1996 року піклується про людей із хронічною нирковою недостатністю, з яких приблизно 3,5 мільйони по всьому світу отримують діалізні процедури, надає діалізні послуги та постачає продукцію до 150 країн світу. Станом 2021 рік Fresenius Medical Care дбає про 357142 пацієнтів у власній глобальній мережі, яка включає 4097 діалізних клініки, в яких надає біля 50 млн діалізних процедур.

Вже більше 20 років компанія Fresenius Medical Care постачає обладнання та витратні матеріали для діалізу в медичні заклади України. Штаб-квартира корпорації Fresenius Medical Care знаходиться в м. Бад-Хомбург, Німеччина.

Сучасне обладнання

Апарати 5008S, системи водопідготовки AqwaBplus та AqwaAplus та сучасна система централізованої подачі концентрату CDS.

Fresenius 5008 CorDiax і 5008S CorDiax – апарати для гемодіалізу.

5008S CorDiax дозволяють виконувати HighVolumeHDF® як стандартний метод гемодіалізного лікування завдяки функції AutoSub plus, що забезпечує автоматичну максимізацію обсягу заміщення в ході процедури функції VAM (Монітор венозного доступу), яка контролює стан венозної голки в судинному доступі, попереджаючи її критичне зміщення. Поряд з функціями AutoSub plus і VAM, 5008 CorDiax може бути опціонально оснащена функцією MIXED HDF, яка забезпечує високоефективне конвективное лікування у пацієнтів з важкими гемореалогічними умовами і / або низькою швидкістю кровотоку.

BCM - монітор складу тіла

Маса тіла та ІМТ (індекс маси тіла) не розрізняють м’язи, жир та воду. Крім того, склад тіла часто описується лише з точки зору знежиреної маси (FFM) та жирової маси (Fat), не враховуючи надмірної гідратації. BCM – монітор складу тіла - це перший пристрій на ринку, який відрізняє м’язову масу від патологічного надлишку рідини. Це представляє особливий інтерес для виявлення недоїдання у пацієнтів із хронічною хворобою нирок. BCM - Монітор складу тіла відокремлює зайву рідину (надмірна гідратація) від компонентів сухої та жирової тканини тіла на основі унікальної моделі складу тіла.

Якісні витратні матеріали
Основні цінності

Кожного дня ми прагнемо створити краще майбутнє для діалізних пацієнтів:

  • Співпраця
  • Проактивність
  • Надійність
  • Стандарти якості
  • Перфекціонізм
Відповідальність

Для нас стійкій розвиток означає екологічний та соціальний прогрес, а також відповідальні дії для досягнення успіху в роботі.

  • Ми беремо на себе економічну відповідальність
  • Ми беремо на себе відповідальність за довкілля
  • Ми беремо на себе соціальну відповідальність
Наша стратегія

Наша стратегія орієнтована на стійке зростання. Ми прагнемо постійно покращувати якість життя пацієнтів із захворюваннями нирок, пропонуючи інноваційні продукти та концепції лікування найвищої якості.

Ми не стоїмо на місці, а в процесі постійного розвитку та вдосконалення. Ми прагнемо забезпечити наші центри повним спектром послуг нефрологічного напряму. І в рамках даної стратегії ми запустили ще один напрям – Перитонеальний діаліз.

Перитонеальний діаліз - це метод діалізної ниркової замісної терапії, який пацієнт може проводити самостійно, використовуючи розчин із вмістом глюкози та імплантований в черевну порожнину катетер. Близько 4-5 разів на добу пацієнт проводить обмін розчинів, зливаючи та заливаючи їх до черевної порожнини. Очищення крові при такому методі відбувається безперервно, як і за нормальної роботи нирок, крім того, пацієнт у процесі лікування залишається вдома.